Concurs International de Backgammon, Geoagiu Bai,Romania
Homepage
Refresh
Ranking (49)
#
Name
L
W
B
1.
Dan Adrian
2
10
1
2.
Rusu Gabriel
3
9
1
3.
DAMJAN PLESEC
3
8
1
4.
Folea Mihai
3
7
0
5.
Ciubotariu Marcel
3
7
0
6.
Emil Emil Ivanov
3
6
0
7.
Avram Eusebiu
3
6
0
8.
Iliescu Mihai Dragos
3
6
0
9.
Laszlo Mike(Petede)
3
5
0
10.
MALIN YORDANOV
3
5
0
11.
Stancu Catalin
3
5
0
12.
VERES MARIUS CORNELIU
3
5
0
13.
Tutulan Cristian
3
4
0
14.
Cocica Ionut(Sellena)
3
4
0
15.
ATANAS TACHEV
3
4
0
16.
Chirita Iulian
3
4
0
17.
COCO
3
4
0
18.
CHIRICUTA MIHAELA
3
4
0
19.
Lincaru Eugen
3
3
0
20.
Tiploiu Ion
3
3
0
21.
Stefanescu Adrian
3
3
0
22.
Gheorghiu Viorel
3
3
0
23.
Fica Iulian
3
3
0
24.
Emilian
3
2
1
25.
Dobrin Daniel
3
2
0
26.
Dinu Ionel
3
2
0
27.
Veselin Dyakov
3
2
0
28.
Petru Hlihor
3
2
0
29.
LYUBOMIR PETROV
3
2
0
30.
Erros Zoltan Peter
3
2
0
31.
Hagima Sorin
3
2
0
32.
LAZAR EUGEN
3
1
1
33.
RADU NELU
3
1
0
34.
Markos Mozes
3
1
0
35.
Oprea Gabriel
3
1
0
36.
Ciumasu Felix
3
1
0
37.
Ghavrilos
3
1
0
38.
Baltac Adrian Nicolae
3
1
0
39.
Scridon Ioan
3
1
0
40.
Boboc Florin
3
1
0
41.
Staicu Adrian
3
1
0
42.
Serban Paul
3
1
0
43.
Costeniuc Gheorghe
3
1
0
44.
Coposescu Horia
3
0
1
45.
CHELARU FLORIN
3
0
0
46.
Ilies Cosmin
3
0
0
47.
Poiana Ovidiu Dorin
3
0
0
48.
Olteanu Ionel
3
0
0
49.
Storociuc Stela
3
0
0
Rounds
1st Round - 10:00
2nd Round - 12:40
3rd Round - 17:00
4th Round - 20:00
5th Round - 09:30
6th Round - 11:00
7th Round - 14:30
8th Round - 18:00
9th Round - 21:00
10th Round - 23:30
11th Round - 01:00
12th Round - 02:00
13th Round - 04:00
Countries
Romania
40
Bulgaria
5
Hungary
3
Slovenia
1
Show All
49
13th Round Matches
All
Unfinished
T1
Rusu Gabriel
10 - 11
Dan Adrian
12th Round Matches
All
Unfinished
T1
DAMJAN PLESEC
5 - 11
Dan Adrian
Sit-out : Rusu Gabriel
11th Round Matches
All
Unfinished
T1
Rusu Gabriel
11 - 8
Dan Adrian
Sit-out : DAMJAN PLESEC
10th Round Matches
All
Unfinished
T1
Rusu Gabriel
11 - 0
Ciubotariu Marcel
T2
DAMJAN PLESEC
11 - 6
LEV ROSENFELD
Sit-out : Dan Adrian
9th Round Matches
All
Unfinished
T1
Rusu Gabriel
11 - 2
Avram Eusebiu
T2
Emil Emil Ivanov
9 - 11
DAMJAN PLESEC
T3
LEV ROSENFELD
10 - 11
Dan Adrian
T4
Iliescu Mihai Drag
9 - 11
Ciubotariu Marcel
8th Round Matches
All
Unfinished
T1
DAMJAN PLESEC
11 - 4
MALIN YORDANOV
T2
Laszlo Mike(Petede
10 - 11
Dan Adrian
T3
Emil Emil Ivanov
8 - 11
Iliescu Mihai Drag
T4
Stancu Catalin
1 - 11
Ciubotariu Marcel
T5
LEV ROSENFELD
11 - 9
Avram Eusebiu
T6
VERES MARIUS CORNE
3 - 11
Rusu Gabriel
7th Round Matches
All
Unfinished
T1
Emil Emil Ivanov
11 - 9
MALIN YORDANOV
T2
LEV ROSENFELD
11 - 8
ATANAS TACHEV
T3
Stancu Catalin
11 - 3
COCO
T4
Avram Eusebiu
11 - 10
Tutulan Cristian
T5
Rusu Gabriel
10 - 11
Laszlo Mike(Petede
T6
CHIRICUTA MIHAELA
3 - 11
Iliescu Mihai Drag
T7
VERES MARIUS CORNE
3 - 11
DAMJAN PLESEC
T8
Chirita Iulian
3 - 11
Dan Adrian
T9
Cocica Ionut(Selle
8 - 11
Ciubotariu Marcel
6th Round Matches
All
Unfinished
T1
VERES MARIUS CORNE
8 - 11
MALIN YORDANOV
T2
Iliescu Mihai Drag
11 - 9
Emilian
T3
Rusu Gabriel
11 - 8
ATANAS TACHEV
T4
Lincaru Eugen
10 - 11
COCO
T5
Stancu Catalin
7 - 11
Laszlo Mike(Petede
T6
Gheorghiu Viorel
4 - 11
Tutulan Cristian
T7
Avram Eusebiu
11 - 8
Tiploiu Ion
T8
Stefanescu Adrian
10 - 11
CHIRICUTA MIHAELA
T9
Emil Emil Ivanov
7 - 11
Dan Adrian
T10
Cocica Ionut(Selle
11 - 4
Fica Iulian
T11
DAMJAN PLESEC
10 - 11
Chirita Iulian
T12
LEV ROSENFELD
11 - 6
Ciubotariu Marcel
5th Round Matches
All
Unfinished
T1
Emil Emil Ivanov
11 - 4
Stefanescu Adrian
T2
Laszlo Mike(Petede
11 - 0
Petru Hlihor
T3
Iliescu Mihai Drag
7 - 11
Avram Eusebiu
T4
Chirita Iulian
11 - 2
LYUBOMIR PETROV
T5
DAMJAN PLESEC
11 - 6
Veselin Dyakov
T6
Stancu Catalin
11 - 10
Rusu Gabriel
T7
VERES MARIUS CORNE
11 - 6
Fica Iulian
T8
LAZAR EUGEN
10 - 11
Gheorghiu Viorel
T9
ATANAS TACHEV
7 - 11
Tutulan Cristian
T10
Lincaru Eugen
11 - 5
Dobrin Daniel
T11
Dinu Ionel
3 - 11
Ciubotariu Marcel
T12
Emilian
9 - 11
MALIN YORDANOV
T13
Erros Zoltan Peter
4 - 11
Cocica Ionut(Selle
T14
LEV ROSENFELD
11 - 7
Hagima Sorin
T15
CHIRICUTA MIHAELA
8 - 11
Dan Adrian
T16
COCO
11 - 10
Tiploiu Ion
4th Round Matches
All
Unfinished
T1
Lincaru Eugen
11 - 5
Tutulan Cristian
T2
Coposescu Horia
8 - 11
Ciubotariu Marcel
T3
Erros Zoltan Peter
4 - 11
Dan Adrian
T4
Stancu Catalin
11 - 10
Baltac Adrian Nico
T5
Stefanescu Adrian
11 - 6
Costeniuc Gheorghe
T6
Dinu Ionel
11 - 4
Boboc Florin
T7
Ghavrilos
3 - 11
ATANAS TACHEV
T8
Ciumasu Felix
5 - 11
Gheorghiu Viorel
T9
Hagima Sorin
11 - 10
Oprea Gabriel
T10
DAMJAN PLESEC
11 - 8
Avram Eusebiu
T11
CHIRICUTA MIHAELA
11 - 8
Veselin Dyakov
T12
Chirita Iulian
4 - 11
Petru Hlihor
T13
Laszlo Mike(Petede
7 - 11
MALIN YORDANOV
T14
COCO
11 - 9
Serban Paul
T15
Markos Mozes
10 - 11
Cocica Ionut(Selle
T16
Emil Emil Ivanov
11 - 3
Dobrin Daniel
T17
Iliescu Mihai Drag
11 - 10
Fica Iulian
T18
LEV ROSENFELD
11 - 4
RADU NELU
T19
Scridon Ioan
2 - 11
LYUBOMIR PETROV
T20
Rusu Gabriel
11 - 5
Emilian
T21
VERES MARIUS CORNE
11 - 4
LAZAR EUGEN
T22
Staicu Adrian
3 - 11
Tiploiu Ion
3rd Round Matches
All
Unfinished
T1
Staicu Adrian
11 - 3
Storociuc Stela
T2
Tiploiu Ion
11 - 10
LYUBOMIR PETROV
T3
Veselin Dyakov
11 - 10
Tutulan Cristian
T4
DAMJAN PLESEC
11 - 0
Erros Zoltan Peter
T5
Stefanescu Adrian
11 - 10
LEV ROSENFELD
T6
COCO
11 - 3
CHELARU FLORIN
T7
Stancu Catalin
11 - 8
MALIN YORDANOV
T8
Serban Paul
11 - 10
Scridon Ioan
T9
Poiana Ovidiu Dori
2 - 11
Avram Eusebiu
T10
Gheorghiu Viorel
7 - 11
RADU NELU
T11
LAZAR EUGEN
8 - 11
ATANAS TACHEV
T12
Ilies Cosmin
2 - 11
Dobrin Daniel
T13
Iliescu Mihai Drag
11 - 2
Baltac Adrian Nico
T14
Dinu Ionel
9 - 11
Fica Iulian
T15
CHIRICUTA MIHAELA
8 - 11
Boboc Florin
T16
Ciubotariu Marcel
11 - 0
Costeniuc Gheorghe
T17
Ciumasu Felix
11 - 10
Petru Hlihor
T18
Chirita Iulian
11 - 8
Ghavrilos
T19
Markos Mozes
6 - 11
Lincaru Eugen
T20
Rusu Gabriel
11 - 1
Hagima Sorin
T21
Dan Adrian
11 - 9
Oprea Gabriel
T22
Olteanu Ionel
0 - 11
Laszlo Mike(Petede
T23
Emil Emil Ivanov
11 - 9
Cocica Ionut(Selle
T24
VERES MARIUS CORNE
11 - 10
Coposescu Horia
Sit-out : Emilian
2nd Round Matches
All
Unfinished
T1
Ghavrilos
9 - 11
Hagima Sorin
T2
Baltac Adrian Nico
11 - 7
Storociuc Stela
T3
Stancu Catalin
9 - 11
Dinu Ionel
T4
CHIRICUTA MIHAELA
11 - 10
CHELARU FLORIN
T5
Ciumasu Felix
10 - 11
Laszlo Mike(Petede
T6
VERES MARIUS CORNE
11 - 9
RADU NELU
T7
Stefanescu Adrian
11 - 3
Serban Paul
T8
Poiana Ovidiu Dori
9 - 11
LYUBOMIR PETROV
T9
Rusu Gabriel
11 - 5
Coposescu Horia
T10
Cocica Ionut(Selle
11 - 6
Scridon Ioan
T11
Markos Mozes
11 - 10
Dan Adrian
T12
Emil Emil Ivanov
11 - 4
Staicu Adrian
T13
Chirita Iulian
11 - 9
Veselin Dyakov
T14
Lincaru Eugen
8 - 11
MALIN YORDANOV
T15
Petru Hlihor
8 - 11
Ciubotariu Marcel
T16
ATANAS TACHEV
11 - 9
Gheorghiu Viorel
T17
Boboc Florin
7 - 11
LEV ROSENFELD
T18
DAMJAN PLESEC
10 - 11
Fica Iulian
T19
Avram Eusebiu
11 - 3
COCO
T20
Iliescu Mihai Drag
9 - 11
Tutulan Cristian
T21
Emilian
11 - 9
Dobrin Daniel
T22
Ilies Cosmin
8 - 11
Costeniuc Gheorghe
T23
Olteanu Ionel
6 - 11
Tiploiu Ion
T24
Erros Zoltan Peter
11 - 1
Oprea Gabriel
Sit-out : LAZAR EUGEN
1st Round Matches
All
Unfinished
T1
Markos Mozes
7 - 11
Oprea Gabriel
T2
CHIRICUTA MIHAELA
11 - 9
COCO
T3
Cocica Ionut(Selle
6 - 11
Dobrin Daniel
T4
Rusu Gabriel
11 - 7
CHELARU FLORIN
T5
VERES MARIUS CORNE
11 - 10
Ilies Cosmin
T6
Chirita Iulian
8 - 11
Erros Zoltan Peter
T7
Ghavrilos
11 - 9
Tiploiu Ion
T8
Emil Emil Ivanov
11 - 4
Ciubotariu Marcel
T9
Staicu Adrian
4 - 11
Gheorghiu Viorel
T10
Olteanu Ionel
9 - 11
LEV ROSENFELD
T11
Costeniuc Gheorghe
5 - 11
MALIN YORDANOV
T12
Laszlo Mike(Petede
5 - 11
ATANAS TACHEV
T13
Poiana Ovidiu Dori
8 - 11
Scridon Ioan
T14
LAZAR EUGEN
11 - 8
Hagima Sorin
T15
DAMJAN PLESEC
11 - 5
Serban Paul
T16
Ciumasu Felix
7 - 11
Dan Adrian
T17
Stefanescu Adrian
8 - 11
Stancu Catalin
T18
Avram Eusebiu
11 - 0
LYUBOMIR PETROV
T19
Fica Iulian
11 - 4
Storociuc Stela
T20
Lincaru Eugen
10 - 11
Iliescu Mihai Drag
T21
Veselin Dyakov
11 - 5
Boboc Florin
T22
Emilian
11 - 10
RADU NELU
T23
Baltac Adrian Nico
5 - 11
Tutulan Cristian
T24
Dinu Ionel
9 - 11
Petru Hlihor
Sit-out : Coposescu Horia