Slanic Moldova, Backgammon Open, 22-24 oct., 2500 lei sponsorizare din partea pensiunii Poiana Verde -

Locul 1=4808 lei; locul 2=2404 lei;locurile 3 si 4=cate 1202 lei; loc. 5,6,7 si 8 cate 600 lei brut.
# Name W L RB B AV
1. Naum Ionel 10 3 0 1 20
2. Ionut Cocica 10 4 0 0 24
3. Ciubotariu Maricel 9 4 0 0 34
4. Tudorachi Corneliu 7 4 0 1 19
5. Radu Nelu 7 4 0 0 31
6. Munteanu Gioni Adr 6 4 0 0 20
7. Ocneanu Vasile 6 4 0 0 16
8. Ocneanu Cristian 6 4 0 0 -5
9. Ciobanu Ioan 5 4 0 0 0
10. COCO 5 4 0 0 -2
11. Chelaru Florin 4 4 0 0 11
12. Antohe Cristian 4 4 0 0 -6
13. Panainte Tiberiu 3 4 0 1 -3
14. Dragomir Cristinel 3 4 0 1 -10
15. Nastasa Vintila 3 4 0 0 10
16. Folea Mihai 3 4 0 0 3
17. Emilian 3 4 0 0 -2
18. Fica Iulian 3 4 0 0 -8
19. Deac Alexandru 3 4 0 0 -11
20. Ghena Cristian 2 4 0 0 -11
21. Nicu Dumitru 2 4 0 0 -12
22. Dobrin Daniel 2 4 0 0 -14
23. Barbulescu Relu 1 4 0 1 -20
24. Buciuleac Nicu 1 4 0 0 -7
25. Radulescu Ciprian 1 4 0 0 -18
26. Lazarescu Vlad 1 4 0 0 -20
27. Gheorghiu Viorel 1 4 0 0 -22
28. Ioancea Vasilica 0 4 0 0 -17
Countries / √úlkeler
Romania Romania 28
14. Round : 24/10/2021 18:00
T1 Ionut Cocica 6 - 9 Naum Ionel
13. Round : 24/10/2021 18:00
T1 Ionut Cocica 9 - 8 Ciubotariu Ma
Sit-out : Naum Ionel
12. Round : 24/10/2021 15:00
T1 Naum Ionel 9 - 8 Tudorachi Cor
T2 Ionut Cocica 9 - 7 Ciubotariu Ma
11. Round : 24/10/2021 12:00
T1 Ciubotariu Ma 9 - 2 Naum Ionel
T2 Ionut Cocica 9 - 8 Radu Nelu
Sit-out : Tudorachi Corneliu
10. Round : 24/10/2021 10:00
T1 Radu Nelu 8 - 9 Naum Ionel
T2 Ionut Cocica 9 - 3 Ocneanu Vasil
T3 Ciubotariu Ma 9 - 3 Ocneanu Crist
T4 Tudorachi Cor 9 - 1 Munteanu Gion
9. Round : 23/10/2021 20:00
T1 Radu Nelu 9 - 7 Ionut Cocica
T2 Munteanu Gion 8 - 9 Naum Ionel
T3 COCO 1 - 9 Ocneanu Vasil
T4 Ciubotariu Ma 6 - 9 Ocneanu Crist
T5 Ciobanu Ioan 7 - 9 Tudorachi Cor
8. Round : 23/10/2021 17:30
T1 Naum Ionel 3 - 9 Ciubotariu Ma
T2 Ionut Cocica 9 - 4 Ocneanu Vasil
T3 Radu Nelu 9 - 2 Ciobanu Ioan
T4 Dragomir Cris 8 - 9 Ocneanu Crist
T5 Panainte Tibe 8 - 9 COCO
T6 Tudorachi Cor 9 - 7 Chelaru Flori
T7 Munteanu Gion 9 - 1 Antohe Cristi
7. Round : 23/10/2021 15:00
T1 Ciubotariu Ma 9 - 4 Radu Nelu
T2 Ciobanu Ioan 9 - 7 Antohe Cristi
T3 COCO 3 - 9 Munteanu Gion
T4 Ionut Cocica 9 - 5 Naum Ionel
T5 Deac Alexandr 0 - 9 Tudorachi Cor
T6 Ocneanu Crist 9 - 7 Nastasa Vinti
T7 Chelaru Flori 9 - 6 Folea Mihai
T8 Fica Iulian 6 - 9 Ocneanu Vasil
T9 Panainte Tibe 9 - 7 Emilian
Sit-out : Dragomir Cristinel
6. Round : 23/10/2021 11:00
T1 Ocneanu Vasil 0 - 9 Radu Nelu
T2 Ciubotariu Ma 9 - 1 Antohe Cristi
T3 Naum Ionel 9 - 4 Ocneanu Crist
T4 Dragomir Cris 1 - 9 COCO
T5 Ciobanu Ioan 9 - 0 Fica Iulian
T6 Ionut Cocica 9 - 6 Deac Alexandr
T7 Munteanu Gion 9 - 6 Tudorachi Cor
T8 Barbulescu Re 6 - 9 Chelaru Flori
T9 Dobrin Daniel 7 - 9 Emilian
T10 Nicu Dumitru 1 - 9 Folea Mihai
T11 Nastasa Vinti 9 - 5 Ghena Cristia
Sit-out : Panainte Tiberiu
5. Round : 22/10/2021 21:00
T1 Naum Ionel 9 - 2 Ciubotariu Ma
T2 Fica Iulian 4 - 9 Antohe Cristi
T3 Ocneanu Vasil 9 - 0 Ocneanu Crist
T4 Tudorachi Cor 3 - 9 Radu Nelu
T5 Folea Mihai 3 - 9 COCO
T6 Panainte Tibe 7 - 9 Munteanu Gion
T7 Ionut Cocica 9 - 4 Dobrin Daniel
T8 Nastasa Vinti 5 - 9 Deac Alexandr
T9 Ghena Cristia 6 - 9 Ciobanu Ioan
T10 Nicu Dumitru 9 - 2 Gheorghiu Vio
T11 Dragomir Cris 9 - 7 Buciuleac Nic
T12 Radulescu Cip 8 - 9 Emilian
T13 Lazarescu Vla 0 - 9 Chelaru Flori
Sit-out : Barbulescu Relu
4. Round : 22/10/2021 18:00
T1 Tudorachi Cor 6 - 9 Ciubotariu Ma
T2 Naum Ionel 9 - 5 Nastasa Vinti
T3 Ionut Cocica 7 - 9 Ocneanu Vasil
T4 Antohe Cristi 9 - 6 Panainte Tibe
T5 Radu Nelu 9 - 8 Munteanu Gion
T6 Deac Alexandr 8 - 9 Fica Iulian
T7 Dragomir Cris 6 - 9 Ocneanu Crist
T8 Ciobanu Ioan 9 - 8 Lazarescu Vla
T9 Dobrin Daniel 9 - 8 Buciuleac Nic
T10 Chelaru Flori 8 - 9 COCO
T11 Radulescu Cip 7 - 9 Folea Mihai
T12 Ghena Cristia 9 - 5 Barbulescu Re
T13 Emilian 8 - 9 Nicu Dumitru
T14 Ioancea Vasil 8 - 9 Gheorghiu Vio
3. Round : 22/10/2021 15:00
T1 Tudorachi Cor 9 - 7 Nastasa Vinti
T2 Naum Ionel 9 - 3 Dragomir Cris
T3 Ciubotariu Ma 9 - 7 Fica Iulian
T4 Barbulescu Re 0 - 9 Munteanu Gion
T5 Radu Nelu 9 - 0 Ghena Cristia
T6 Folea Mihai 7 - 9 Deac Alexandr
T7 Emilian 7 - 9 Antohe Cristi
T8 Buciuleac Nic 5 - 9 Ionut Cocica
T9 Chelaru Flori 3 - 9 Ocneanu Vasil
T10 Panainte Tibe 4 - 9 Ocneanu Crist
T11 Ciobanu Ioan 9 - 5 Gheorghiu Vio
T12 COCO 9 - 8 Nicu Dumitru
T13 Radulescu Cip 1 - 9 Lazarescu Vla
T14 Ioancea Vasil 4 - 9 Dobrin Daniel
2. Round : 22/10/2021 13:00
T1 Tudorachi Cor 9 - 6 Antohe Cristi
T2 Naum Ionel 9 - 2 Deac Alexandr
T3 Panainte Tibe 9 - 4 Barbulescu Re
T4 Nastasa Vinti 9 - 0 Radulescu Cip
T5 Fica Iulian 9 - 4 Folea Mihai
T6 Dragomir Cris 9 - 8 Chelaru Flori
T7 Munteanu Gion 2 - 9 Ciubotariu Ma
T8 Lazarescu Vla 0 - 9 Ionut Cocica
T9 Gheorghiu Vio 0 - 9 Ocneanu Vasil
T10 Buciuleac Nic 9 - 7 COCO
T11 Nicu Dumitru 3 - 9 Ghena Cristia
T12 Ciobanu Ioan 8 - 9 Emilian
T13 Ioancea Vasil 3 - 9 Radu Nelu
T14 Dobrin Daniel 2 - 9 Ocneanu Crist
1. Round : 22/10/2021 10:15
T1 Munteanu Gion 9 - 0 Ionut Cocica
T2 COCO 6 - 9 Ciubotariu Ma
T3 Ciobanu Ioan 0 - 9 Folea Mihai
T4 Ocneanu Vasil 8 - 9 Panainte Tibe
T5 Lazarescu Vla 0 - 9 Nastasa Vinti
T6 Dobrin Daniel 3 - 9 Tudorachi Cor
T7 Ioancea Vasil 4 - 9 Dragomir Cris
T8 Radulescu Cip 9 - 7 Buciuleac Nic
T9 Deac Alexandr 9 - 6 Gheorghiu Vio
T10 Antohe Cristi 9 - 4 Nicu Dumitru
T11 Ghena Cristia 4 - 9 Fica Iulian
T12 Naum Ionel 9 - 7 Radu Nelu
T13 Emilian 8 - 9 Barbulescu Re
T14 Ocneanu Crist 3 - 9 Chelaru Flori

Share