Munich SpeedGammon - October 2021 -

# Name W L RB B AV
1. Jan CERNY 10 4 0 1 30
2. Can LEPRE 9 5 0 1 20
3. Pavel ZAORAL 8 5 0 1 15
4. Eva ZIZKOVA 6 5 0 1 5
5. Giorgio’s STAFYL 5 5 0 1 0
6. Peter BLACHIAN 4 5 0 1 -5
7. Oliver PLAEHN 4 5 0 0 -5
8. Anton KRAFT 2 5 0 0 -15
9. Thomas LÖW 1 5 0 0 -20
10. Gerhard JANOTTA 0 5 0 0 -25
Countries / Ülkeler
Germany Germany 5
Czech Republic Czech Republic 3
Turkey Turkey 1
Greece Greece 1
15. Round : 16/10/2021 21:00
T1 Jan CERNY 5 - 0 Can LEPRE
14. Round : 16/10/2021 20:15
T1 Can LEPRE 5 - 0 Pavel ZAORAL
Sit-out : Jan CERNY
13. Round : 16/10/2021 19:45
T1 Jan CERNY 5 - 0 Can LEPRE
Sit-out : Pavel ZAORAL
12. Round : 16/10/2021 19:00
T1 Jan CERNY 0 - 5 Can LEPRE
T2 Eva ZIZKOVA 0 - 5 Pavel ZAORAL
11. Round : 16/10/2021 18:30
T1 Pavel ZAORAL 0 - 5 Jan CERNY
T2 Eva ZIZKOVA 5 - 0 Giorgio’s S
Sit-out : Can LEPRE
10. Round : 16/10/2021 18:00
T1 Giorgio’s S 0 - 5 Can LEPRE
T2 Jan CERNY 0 - 5 Pavel ZAORAL
T3 Eva ZIZKOVA 5 - 0 Peter BLACHIA
9. Round : 16/10/2021 17:30
T1 Jan CERNY 5 - 0 Pavel ZAORAL
T2 Can LEPRE 0 - 5 Giorgio’s S
T3 Peter BLACHIA 5 - 0 Oliver PLAEHN
Sit-out : Eva ZIZKOVA
8. Round : 16/10/2021 17:00
T1 Can LEPRE 0 - 5 Pavel ZAORAL
T2 Jan CERNY 5 - 0 Peter BLACHIA
T3 Eva ZIZKOVA 0 - 5 Oliver PLAEHN
Sit-out : Giorgio’s STAFYLLIDIS
7. Round : 16/10/2021 16:30
T1 Can LEPRE 5 - 0 Peter BLACHIA
T2 Eva ZIZKOVA 0 - 5 Pavel ZAORAL
T3 Oliver PLAEHN 0 - 5 Jan CERNY
T4 Giorgio’s S 5 - 0 Anton KRAFT
6. Round : 16/10/2021 15:30
T1 Can LEPRE 5 - 0 Jan CERNY
T2 Pavel ZAORAL 5 - 0 Giorgio’s S
T3 Eva ZIZKOVA 5 - 0 Anton KRAFT
T4 Oliver PLAEHN 5 - 0 Thomas LÖW
Sit-out : Peter BLACHIAN
5. Round : 16/10/2021 14:45
T1 Can LEPRE 5 - 0 Giorgio’s S
T2 Jan CERNY 5 - 0 Eva ZIZKOVA
T3 Oliver PLAEHN 0 - 5 Peter BLACHIA
T4 Anton KRAFT 5 - 0 Thomas LÖW
T5 Pavel ZAORAL 5 - 0 Gerhard JANOT
4. Round : 16/10/2021 14:15
T1 Eva ZIZKOVA 5 - 0 Peter BLACHIA
T2 Jan CERNY 5 - 0 Giorgio’s S
T3 Can LEPRE 5 - 0 Oliver PLAEHN
T4 Thomas LÖW 0 - 5 Pavel ZAORAL
T5 Gerhard JANOT 0 - 5 Anton KRAFT
3. Round : 16/10/2021 13:30
T1 Giorgio’s S 5 - 0 Peter BLACHIA
T2 Jan CERNY 0 - 5 Eva ZIZKOVA
T3 Pavel ZAORAL 0 - 5 Oliver PLAEHN
T4 Thomas LÖW 5 - 0 Anton KRAFT
T5 Gerhard JANOT 0 - 5 Can LEPRE
2. Round : 16/10/2021 13:00
T1 Giorgio’s S 5 - 0 Can LEPRE
T2 Pavel ZAORAL 0 - 5 Peter BLACHIA
T3 Eva ZIZKOVA 5 - 0 Thomas LÖW
T4 Oliver PLAEHN 5 - 0 Gerhard JANOT
T5 Jan CERNY 5 - 0 Anton KRAFT
1. Round :
T1 Can LEPRE 5 - 0 Eva ZIZKOVA
T2 Thomas LÖW 0 - 5 Jan CERNY
T3 Giorgio’s S 5 - 0 Gerhard JANOT
T4 Anton KRAFT 0 - 5 Pavel ZAORAL
T5 Peter BLACHIA 5 - 0 Oliver PLAEHN

Share