TABLE, CUPA ROMANIEI, Geoagiu Bai, 17-19.09.2021 (9 jucatori din Geoagiu) -

Locul 1=4256; locul 2= 2128; locul 3 si 4 cate 1064; locurile 5,6,7 si 8 cate 532 lei
# Name W L RB B AV
1. Balan Florin Danie 11 2 0 1 22
2. Ochiulet Marius 9 4 0 1 7
3. Bradean Mircea 8 4 0 1 8
4. Olteanu Ionel 8 4 0 0 17
5. Ocneanu Cristian 7 4 0 1 5
6. Fica Iulian 7 4 0 0 8
7. COCO 6 4 0 1 5
8. Avram Eusebiu 6 4 0 0 11
9. Ocneanu Vasile 6 4 0 0 4
10. Chiriac Doru 5 4 0 1 0
11. Dobrin Daniel 5 4 0 0 4
12. Sandru Flavius 5 4 0 0 4
13. Lupas Vasile 5 4 0 0 2
14. Puscasu Gabriel 4 4 0 1 1
15. Mateescu Constanti 4 4 0 0 6
16. Ivan Alexandru 4 4 0 0 2
17. Albu Ioan 4 4 0 0 -1
18. Duduca Cristian 4 4 0 0 -3
19. Curut Gabriel 3 4 0 1 5
20. Gospei Costel 3 4 0 0 0
21. Calugaru Vasile 3 4 0 0 -3
22. Stela Storociuc 3 4 0 0 -3
23. Onetiu Lucian 3 4 0 0 -5
24. Opris Alin 3 4 0 0 -5
25. Nica Ion 3 4 0 0 -6
26. Ilies Cosmin 3 4 0 0 -9
27. Deac Alexandru 2 4 0 0 0
28. Baltac Adrian 2 4 0 0 -3
29. Liviu Popa 2 4 0 0 -3
30. Serban Paul 2 4 0 0 -10
31. Trifu Petrisor 1 4 0 1 -3
32. Ezaru Petrica 1 4 0 0 -6
33. Radulescu Ciprian 1 4 0 0 -8
34. Emilian 1 4 0 0 -9
35. Fica Stefan 1 4 0 0 -9
36. Medrea Victor Mari 1 4 0 0 -13
37. Grosu Nicolae 0 4 0 0 -12
Countries / √úlkeler
Romania Romania 37
14. Round : 19/09/2021 18:00
T1 Ochiulet Mari 3 - 5 Balan Florin
13. Round : 19/09/2021 17:00
T1 Bradean Mirce 1 - 5 Ochiulet Mari
Sit-out : Balan Florin Daniel
12. Round : 19/09/2021 15:00
T1 Olteanu Ionel 4 - 5 Balan Florin
T2 Bradean Mirce 5 - 3 Ocneanu Crist
Sit-out : Ochiulet Marius
11. Round : 19/09/2021 12:15
T1 Olteanu Ionel 4 - 5 Balan Florin
T2 COCO 0 - 5 Bradean Mirce
T3 Fica Iulian 3 - 5 Ochiulet Mari
Sit-out : Ocneanu Cristian
10. Round : 19/09/2021 09:30
T1 Olteanu Ionel 5 - 3 COCO
T2 Chiriac Doru 2 - 5 Ochiulet Mari
T3 Ocneanu Vasil 2 - 5 Fica Iulian
T4 Balan Florin 4 - 5 Ocneanu Crist
T5 Avram Eusebiu 3 - 5 Bradean Mirce
9. Round : 18/09/2021 21:30
T1 Olteanu Ionel 2 - 5 Balan Florin
T2 COCO 5 - 0 Ocneanu Vasil
T3 Chiriac Doru 5 - 2 Avram Eusebiu
T4 Bradean Mirce 5 - 4 Dobrin Daniel
T5 Ocneanu Crist 5 - 2 Sandru Flaviu
T6 Puscasu Gabri 2 - 5 Ochiulet Mari
T7 Lupas Vasile 3 - 5 Fica Iulian
8. Round : 18/09/2021 20:00
T1 Balan Florin 5 - 3 Olteanu Ionel
T2 Ocneanu Vasil 5 - 4 Dobrin Daniel
T3 COCO 5 - 0 Ochiulet Mari
T4 Avram Eusebiu 5 - 0 Fica Iulian
T5 Lupas Vasile 5 - 3 Curut Gabriel
T6 Sandru Flaviu 5 - 2 Albu Ioan
T7 Chiriac Doru 5 - 4 Mateescu Cons
T8 Ocneanu Crist 5 - 0 Duduca Cristi
T9 Ivan Alexandr 3 - 5 Puscasu Gabri
Sit-out : Bradean Mircea
7. Round : 18/09/2021 16:30
T1 Balan Florin 5 - 2 Ochiulet Mari
T2 Avram Eusebiu 4 - 5 Olteanu Ionel
T3 Ocneanu Crist 0 - 5 Ocneanu Vasil
T4 Lupas Vasile 4 - 5 COCO
T5 Dobrin Daniel 5 - 1 Duduca Cristi
T6 Fica Iulian 5 - 0 Albu Ioan
T7 Ivan Alexandr 5 - 1 Ilies Cosmin
T8 Calugaru Vasi 0 - 5 Curut Gabriel
T9 Opris Alin 2 - 5 Sandru Flaviu
T10 Puscasu Gabri 5 - 3 Nica Ion
T11 Gospei Costel 3 - 5 Chiriac Doru
T12 Bradean Mirce 5 - 3 Stela Storoci
T13 Onetiu Lucian 1 - 5 Mateescu Cons
6. Round : 18/09/2021 12:15
T1 Olteanu Ionel 5 - 0 Balan Florin
T2 Avram Eusebiu 5 - 2 Duduca Cristi
T3 Dobrin Daniel 2 - 5 Ochiulet Mari
T4 Bradean Mirce 2 - 5 Albu Ioan
T5 Calugaru Vasi 3 - 5 Ocneanu Crist
T6 Opris Alin 1 - 5 Ocneanu Vasil
T7 Gospei Costel 3 - 5 Fica Iulian
T8 COCO 5 - 3 Ivan Alexandr
T9 Chiriac Doru 4 - 5 Lupas Vasile
T10 Nica Ion 5 - 3 Baltac Adrian
T11 Deac Alexandr 2 - 5 Curut Gabriel
T12 Ilies Cosmin 5 - 4 Trifu Petriso
T13 Sandru Flaviu 5 - 1 Serban Paul
T14 Stela Storoci 5 - 4 Mateescu Cons
T15 Liviu Popa 4 - 5 Onetiu Lucian
Sit-out : Puscasu Gabriel
5. Round : 18/09/2021 10:00
T1 Olteanu Ionel 5 - 2 Ochiulet Mari
T2 Duduca Cristi 5 - 1 Opris Alin
T3 Bradean Mirce 1 - 5 Balan Florin
T4 Mateescu Cons 3 - 5 Dobrin Daniel
T5 Avram Eusebiu 5 - 2 Chiriac Doru
T6 COCO 5 - 4 Curut Gabriel
T7 Serban Paul 2 - 5 Albu Ioan
T8 Liviu Popa 4 - 5 Fica Iulian
T9 Ilies Cosmin 2 - 5 Gospei Costel
T10 Ivan Alexandr 5 - 4 Onetiu Lucian
T11 Ocneanu Crist 5 - 0 Nica Ion
T12 Lupas Vasile 5 - 3 Puscasu Gabri
T13 Ocneanu Vasil 1 - 5 Calugaru Vasi
T14 Stela Storoci 5 - 0 Medrea Victor
T15 Trifu Petriso 5 - 2 Emilian
T16 Ezaru Petrica 3 - 5 Sandru Flaviu
T17 Deac Alexandr 5 - 2 Fica Stefan
T18 Radulescu Cip 2 - 5 Baltac Adrian
4. Round : 17/09/2021 20:30
T1 Chiriac Doru 0 - 5 Olteanu Ionel
T2 Ochiulet Mari 5 - 4 Bradean Mirce
T3 Liviu Popa 4 - 5 Opris Alin
T4 Dobrin Daniel 5 - 4 Ivan Alexandr
T5 Albu Ioan 2 - 5 Avram Eusebiu
T6 Lupas Vasile 2 - 5 Ocneanu Vasil
T7 Onetiu Lucian 4 - 5 Balan Florin
T8 Mateescu Cons 5 - 0 Ilies Cosmin
T9 Serban Paul 0 - 5 Duduca Cristi
T10 Nica Ion 5 - 1 Fica Stefan
T11 Radulescu Cip 2 - 5 Calugaru Vasi
T12 Puscasu Gabri 5 - 3 Stela Storoci
T13 Medrea Victor 2 - 5 Fica Iulian
T14 Gospei Costel 5 - 2 Sandru Flaviu
T15 COCO 5 - 4 Deac Alexandr
T16 Curut Gabriel 5 - 2 Baltac Adrian
T17 Ocneanu Crist 5 - 2 Emilian
T18 Grosu Nicolae 1 - 5 Ezaru Petrica
Sit-out : Trifu Petrisor
3. Round : 17/09/2021 18:00
T1 Chiriac Doru 5 - 3 Mateescu Cons
T2 Avram Eusebiu 0 - 5 Balan Florin
T3 Dobrin Daniel 2 - 5 Bradean Mirce
T4 Ocneanu Vasil 3 - 5 Ochiulet Mari
T5 Puscasu Gabri 4 - 5 Olteanu Ionel
T6 Fica Iulian 1 - 5 Lupas Vasile
T7 Sandru Flaviu 4 - 5 Duduca Cristi
T8 Serban Paul 5 - 3 Stela Storoci
T9 Radulescu Cip 3 - 5 Opris Alin
T10 Emilian 1 - 5 Albu Ioan
T11 Curut Gabriel 4 - 5 Ivan Alexandr
T12 Nica Ion 2 - 5 Liviu Popa
T13 Onetiu Lucian 5 - 2 Fica Stefan
T14 Ocneanu Crist 1 - 5 Ilies Cosmin
T15 Ezaru Petrica 2 - 5 Gospei Costel
T16 Baltac Adrian 5 - 2 Grosu Nicolae
T17 Deac Alexandr 4 - 5 Calugaru Vasi
T18 Medrea Victor 5 - 4 Trifu Petriso
Sit-out : COCO
2. Round : 17/09/2021 15:00
T1 Dobrin Daniel 5 - 2 Fica Stefan
T2 Nica Ion 1 - 5 Olteanu Ionel
T3 Lupas Vasile 2 - 5 Balan Florin
T4 Liviu Popa 1 - 5 Bradean Mirce
T5 Avram Eusebiu 5 - 0 Onetiu Lucian
T6 Puscasu Gabri 4 - 5 Ochiulet Mari
T7 Chiriac Doru 5 - 1 Ilies Cosmin
T8 Ivan Alexandr 4 - 5 Mateescu Cons
T9 Duduca Cristi 3 - 5 Ocneanu Vasil
T10 Opris Alin 5 - 0 Medrea Victor
T11 Deac Alexandr 5 - 2 Ezaru Petrica
T12 Sandru Flaviu 5 - 3 COCO
T13 Calugaru Vasi 4 - 5 Stela Storoci
T14 Radulescu Cip 5 - 3 Trifu Petriso
T15 Gospei Costel 3 - 5 Serban Paul
T16 Fica Iulian 5 - 1 Ocneanu Crist
T17 Emilian 5 - 3 Grosu Nicolae
T18 Baltac Adrian 3 - 5 Albu Ioan
Sit-out : Curut Gabriel
1. Round :
T1 Serban Paul 3 - 5 Puscasu Gabri
T2 Dobrin Daniel 5 - 3 Opris Alin
T3 Avram Eusebiu 5 - 2 Gospei Costel
T4 Emilian 4 - 5 Ochiulet Mari
T5 Mateescu Cons 5 - 3 Trifu Petriso
T6 Olteanu Ionel 5 - 2 Sandru Flaviu
T7 Baltac Adrian 3 - 5 Lupas Vasile
T8 Balan Florin 5 - 2 Calugaru Vasi
T9 Liviu Popa 5 - 4 COCO
T10 Ivan Alexandr 5 - 3 Radulescu Cip
T11 Ilies Cosmin 5 - 3 Albu Ioan
T12 Ocneanu Vasil 5 - 2 Grosu Nicolae
T13 Stela Storoci 1 - 5 Fica Stefan
T14 Deac Alexandr 4 - 5 Ocneanu Crist
T15 Medrea Victor 4 - 5 Duduca Cristi
T16 Nica Ion 5 - 3 Curut Gabriel
T17 Onetiu Lucian 5 - 3 Ezaru Petrica
T18 Bradean Mirce 5 - 4 Fica Iulian
Sit-out : Chiriac Doru

Share