Marea Neagra, Saturn, Romania, SUPER JACKPOT 11p. dubla eliminare,19-21 iunie 2021 -

Locul 1 =(62,5 %) 4781 lei, Locul 2= (25%) 1913 lei, Locul 3= (12,5%) 956 lei
# Name W L RB B AV
1. Dragomir Cristinel 6 1 0 1 32
2. ZHIVKO TANEV 5 2 0 1 22
3. Ciubotariu Maricel 4 2 0 1 2
4. Ilie Costel 4 2 0 0 10
5. Arminia Catalin Mi 3 2 0 0 15
6. GALIN DRAGANOV 3 2 0 0 0
7. Boboc Florin 2 2 0 1 -7
8. COCO 2 2 0 0 1
9. Chiriac Doru 2 2 0 0 -9
10. Tutulan Cristian 1 2 0 0 4
11. Manaila Marian 1 2 0 0 2
12. Toma Raducu 1 2 0 0 -8
13. ANTON GEORGIEV DRA 1 2 0 0 -13
14. VANCHE YANAKIESKI 0 2 0 0 -5
15. VASIL GEORGIEV GOG 0 2 0 0 -5
16. Antohe Cristian 0 2 0 0 -12
17. Gheorghiu Viorel 0 2 0 0 -14
18. Anton Antoniadis 0 2 0 0 -15
Countries / √úlkeler
Romania Romania 13
Bulgaria Bulgaria 4
Macedonia FYR Macedonia FYR 1
8. Round : 21/06/2021 18:00
T1 ZHIVKO TANEV 8 - 11 Dragomir Cris
7. Round : 21/06/2021 15:00
T1 Ciubotariu Ma 9 - 11 ZHIVKO TANEV
Sit-out : Dragomir Cristinel
6. Round : 21/06/2021 13:00
T1 ZHIVKO TANEV 11 - 2 Ciubotariu Ma
T2 Dragomir Cris 11 - 6 Ilie Costel
5. Round : 21/06/2021 11:00
T1 Boboc Florin 4 - 11 Ilie Costel
T2 Dragomir Cris 11 - 8 Arminia Catal
T3 ZHIVKO TANEV 11 - 0 GALIN DRAGANO
Sit-out : Ciubotariu Maricel
4. Round : 20/06/2021 19:00
T1 Ilie Costel 8 - 11 Ciubotariu Ma
T2 Dragomir Cris 11 - 0 Chiriac Doru
T3 COCO 7 - 11 Arminia Catal
T4 Boboc Florin 11 - 9 GALIN DRAGANO
Sit-out : ZHIVKO TANEV
3. Round : 20/06/2021 14:00
T1 Chiriac Doru 7 - 11 Ilie Costel
T2 Arminia Catal 6 - 11 GALIN DRAGANO
T3 Ciubotariu Ma 11 - 6 Tutulan Crist
T4 Toma Raducu 5 - 11 ZHIVKO TANEV
T5 ANTON GEORGIE 3 - 11 Dragomir Cris
T6 COCO 11 - 8 Manaila Maria
Sit-out : Boboc Florin
2. Round : 19/06/2021 21:00
T1 Chiriac Doru 11 - 9 COCO
T2 ANTON GEORGIE 2 - 11 Arminia Catal
T3 Ciubotariu Ma 11 - 10 Manaila Maria
T4 Toma Raducu 6 - 11 Ilie Costel
T5 Dragomir Cris 11 - 7 Gheorghiu Vio
T6 VASIL GEORGIE 10 - 11 ZHIVKO TANEV
T7 Tutulan Crist 11 - 0 Anton Antonia
T8 GALIN DRAGANO 11 - 5 Antohe Cristi
T9 VANCHE YANAKI 10 - 11 Boboc Florin
1. Round :
T1 VANCHE YANAKI 7 - 11 ANTON GEORGIE
T2 Anton Antonia 7 - 11 Ciubotariu Ma
T3 GALIN DRAGANO 11 - 9 Dragomir Cris
T4 Gheorghiu Vio 1 - 11 Arminia Catal
T5 Antohe Cristi 5 - 11 Manaila Maria
T6 Boboc Florin 8 - 11 Toma Raducu
T7 ZHIVKO TANEV 7 - 11 Chiriac Doru
T8 VASIL GEORGIE 7 - 11 COCO
T9 Ilie Costel 11 - 9 Tutulan Crist

Share